barusee

Lékařský posudek

Zdravim, stala se mi taková nešťastná věc a to, že jsem na UK nedala zkoušku ani na třetí pokus. Mám možnost si zapsat předmět znovu, ale musím podat žádost a abych měla šanci o uznání musím dodat i jakousi lékařskou zprávu o tom, že jsem měla tu a tu nemoc, antibiotika a klidový režim (což jsem opravdu měla). Teď k otázce – co vlastně mám po svém doktorovi(ORL) chtít? Mají tyto věci nějakou předepsanou formu nebo formuláře? Co s tím?

Nejlepší odpověď
Drap

Řekni mu to co nám, a on má všechny zprávy z tvého léčení a může k tomu ještě nějaé dobrozdání dopsat.

Další odpovědi
anonym

Nejde o lékařský „posudek“, ale o zprávu o tom, že tehdy a tehdy jsi měla takovou a takovou diagnozu a takové a takové doporučené (nařizené) léčení – pokud ti škola nedodala předepsaný formulář, prostě stačí zprávu napsat na libovolný (lépe hlavičkový) papír a přidat razítko a podpis lékaře/ky.
Doktor/ka si poradí, neboj.