hoko

LEGOLAND – rada

Ahoj, někdy v červnu jedeme se školou do LEGOLANDU. Byl jsem tam, když jsem byl malý, teda menší než teď a daly se tam kupovat lego kostičky, doplňky, panáčci atd. na gramy. Myslím si, že tenhle obchůdek pořád funguje, ale chtěl bych se zeptat někoho, kdo tam byl, jestli tam prodávají i vojáky z Lego Indiana Jones. Děkuji předem :D
Doplňuji:
Do legolandu v Německu ;)

Nejlepší odpověď
anonym

A proč si nezadáš do vyhledávače Legoland Německo, tak jako já? Vyjelo mi tolik odkazů i s osobními zkušenostmi návštěvníků, že si tam to svoje určitě najdeš nebo způsob jak to zjistit!