autacek

Legitimovali jste někdy řemeslníka, abyste zjistili, jestli je tím, za koho se vydává?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nikdy jsem to nepotřeboval. Pokud už někoho na něco jednám, tak ho většinou osobně znám nebo mám spolehlivé doporučení.

Další odpovědi
Palpatine

Jasně, že ano. Já to udělám u každého, protože mám na to právo a baví mě zdržovat lidi při práci. Vždy si ověřím totožnost policisty, řemeslníka a vlastně žádám i občanský průkaz u kohokoliv, kdo se mnou mluví.

ivzez

Ne.