Rebel3

Jak je to obecně s legálností záznamů z autokamery, popřípadě zda se musím někde registrovat?

Ahoj, poslední dobou vídám v TV častěji a častěji záběry z autokamer. Tak se chci zeptat, jak je to obecně s legálností zaznamenaných záznamů, popřípadě jestli se nemusím někde registrovat?

Původní neotázka
Legální použití autokamery

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusíš se registrovat. Legální je pokud si natáčíš svou jízdu .

Další odpovědi
cukrar

Rebel, záznam můžete dělat bez povolení, ale obsah zveřejňovat již s povolením.