imroslav

Jak zastavit, příp. vyléčit ledvinovou nedostatečnost?

Postupné zvyšování obsahu kreatininu (odpadních látek) v krvi, což značí špatnou funkci ledvin. Zatím údajně nevyléčitelné, jen formou vhodných diet se to dá trochu potlačit a stejně pak dřív či později skončíte na dialýze. Co na to léčitelé, bylinkáři ? .....

Nejlepší odpověď
dudu

Fatálně ledviny odrovnává špatně léčená cukrovka a nedodržování dietního režimu. Moje „sladká doktorka“ mně při poslední návštěvě sdělila, že mám mírně zvýšený kreatin a tudíž bych měl dupnout na dietu.