Sopka

Ledovka-kde to nejvíce klouže Olomouc

Také je u vás dnaska taková ledovka ?

Škaredě jsem sebou sekl a viděl sem další nehezký pád a následně odvoz sanitkou.
Tak opatrně.
Doplňuji:
Dnes už je to lepší.

Nejlepší odpověď
johana 56

Olomoucko potvrzuji,zemskou přitažlivost jsem si dnes na vlastní kůži ověřila třikrát.

Další odpovědi
iceT

Včera večer jsem šla do Alberta,a taky jsem čučela jak to klouže na opticky čistém chodníku bez sněhu.Tak jsem šla raději jak pos.aná,nerada bych si rozbila držku nebo zlomila údy.A to dneska taky z nebe padala jakási rosa nebo co,sníh to rozhodně nebyl a toto bude teprve klouzat…

odpomass

Střední Čechy – led a především neskutečná chumelenice.

Mimochodem, občas se opravdu bavím nad tím, co web vygeneruje do sekce „Podobné otázky“ dole.
Například u této – Podobné otázky:

  • V jakých státech USA se těží zlato?

Nějak jsem přehlédla souvislost ;)

Drap

U nás taky

sevos

Znojmo taky klouže.

Tw!st

taky jsem z Olomouce a je to hrozný spadl jsem nejmín 2×

cochee

odpomass a Sopka: to je tím, že jde o otázky ze stejné kategorie, zde tedy: Příroda a životní prostředí – Ostatní.

Sopka

souhlasím :

odpomass

taky se bavím nad tím