NikkiD

Lednička vyhazuje pojistky, co s tím?

Už dlouhá léta nám poctivě slouží, je to opravitelné? Má cenu volat opraváře?

Doplňuji:
Ještě bych doplnila, že se budeme stěhovat (ale nikdo přesně neví kdy, složitá rodinná situace) a nákup nové lednice je pro nás až ta poslední možnost (velikost bytu, styl..kdo ví).

Takže by mě spíš zajímalo, co by to mohlo způsobovat a jestli je to nějaký složitější problém nebo maličkost..

Nejlepší odpověď
beer

Zavolej opraváře, ještě lépe známého, co se vyzná.
Nicméně si myslím, že pokud je už stařičká, bude rozhodně lepší koupit novou, výkonnější a hlavně úspornější. Na ledničce je úspornost velmi důležitá, poněvadž jede nepřetržitě. Trh je zásoben dobře, nákup na internetu navíc šetří..
Zkušenost

Další odpovědi
gepik

Zkontroluj si přívodní šňůru a viditelnou kabeláž v lednici jestli není poškozená. Jinak nejspíš bude opotřebovaný-spálený kompresor a to se neopravuje.

www

Jestli se jedná, nebo nejedná o maličkost nevím, neviděl jsem lednici.
To ti řekne právě ten Beerem uvedený opravář, nebo zkušený známý.