rajsa

led díky, ale nejde ani nastavit ta poloha, skoro s tím nejde hnout. No to´sama nezvládnu, musím někoho na to sehnat.

Odpovědi
led

Pre informáciu ostatním, ktorí vedia, ako na to:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-s-vodovodni-baterii-strasne-tezko-jde-prepinat-na-sprchu-je-to-system-vytahnout-a-pootocit-dik-za-radu
v tom prípade, zjavne ide o vodný kameň, ako v odpovedi napísali ´cochee´a ´zzzzz´
v tom prípade odstaviť vodu a
1 – otvoriť ventil, vyčistiť (prípadne vybrúsiť lôžko), vymeniť tesnenie
2 – vymeniť ventil
2 – vymenit batériu
práca pre vodoinštalatéra, záruka nevytopenia suseda.
Doplňuji:
Nabudúce,
otázka sa nesmie smerovať na konkrétneho užívateľa, v takom prípade slúži vnútorná pošta, prípadne adresa v profile