BEAES

Léčivá moc Mrtvého moře

Delší dobu mě zlobil ekzém na rukou, známá mi nabídla sůl z Mrtvého moře a je po ekzému, je možné, aby ta sůl byla tak léčivá??

Nejlepší odpověď
kropitko

Mé dceři pomohla čtyřkvětová mast s bezem – na ekzémy, křečové žíly, opruzeniny, lupénku,vlastně ji používáme téměř na všechny kožní problémy. Ta sůl jí nezabírala,ale můžete jí vyzkoušet,my jsme taky vyzkoušeli víc přípravků,než jsme našli ten pravý.Našla jsem Vám jí na internetu,kdyby jste ji chtěla vyzkoušet,dá se taky sehnat v některých lékárnách.
http://www.uby­linky.cz/kata­log.php?katego­rie=62054

Další odpovědi
panenka

moje Babičce taky pomohla při ekzemech a doporučuje jí každému kdo takovéto potíže má.Zde vám posílám s letáčku něco o mořské soli.

Sůl z mrtvého moře
Čistá 100% přírodní sůl z Mrtvého moře. Jedinečná, a od ostatních moří zcela odlišným, složením s vysokým obsahem hořčíku, vápníku, bromidů a sulfátů. Code sůl čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky, působí relaxačním a zklidňujícím účinkem. Pomáhá při kloubních a revmatických potížích, zklidňuje pokožku s výskytem kožních problémů (akné, lupenka, ekzém ap.), má příznivé účinky na hojení pooperačních ran. Prospívá při potížích dýchacích cest. K zachování vlastností je třeba dodržovat správné dávkování

Nuk nuk

Mrtvé moře – respektive soli, které se v něm nacházejí jsou velice léčivé a mají opravdu velmi dobrý vliv na kožní problémy a astma. Navíc je to léčivo stoprocentně přírodní.
Jediné, na co si dejte pozor, aby sůl byla od spolehlivého dodavatele. Dobrá značka je např. AHAVA (izraelský výrobce kosmetiky z mrtvého moře), nebo některá značka jordánská (ty skutečně prodávají sůl z mrtvého moře a kosmetiku vyrobenou z ní. U ostatních výrobců bych byla opatrnější, ublížit by Vám sice neměly ani jiné značky, ale léčivost může být nižší. Některé firmy vyrábějí kosmetiku i soli laboratorně, složení je třeba podobné, ale prostě to není ono.