lopotev

Léčitel, který pomůže

Trpím celkem vážnějším psychickým problémem(mám ID) a soudobá psychiatrie mi nedokáže pomoci. Máte někdo zkušenosti s léčitelem, který dovede pomoci? A můžete napsat alespoň jeho jméno? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem vás odkázala na firmu Diochi a Energy. a doporučila, abyste si pročetl stránky, určitě byste jména našel. Centrum je v Praze, další pak v několika městech.
Chodím k jednomu, který rovněž působí v Praze.

Další odpovědi
anonym

Zajímavý článek,moc asi nepomůže,ale rada jak ho najít a něco navíc ohledně léčitelů.

Zdroj: http://www.zdra­vi4u.cz/view.php?cis­loclanku=2006012303