rob1

Lečení zubních kazů?

Zdravím,
zajímá mě co si myslíte o zubním kazu a jeho léčení. Je vůbec možné vyléčit kaz bez vrtání? Prouzdal jsem tedy po netu a našel pár rad a lečeb kazu. Nejvíce mě zaujal tento člonek http://orgo-net.blogspot.cz/2010/07/­regenerujte-si-zuby.html
Co si o tom myslíte vy? Znáte také nějaké lečení? Máte s tím zkušenosti?
Doplňuji:
Názor tedy na tuto přírodní metodu?

Nejlepší odpověď
anonym

helcaify1: Můj tatínek se chlubil naprosto zdravými zuby do věku 45let a potom mu je všechny zdravé vytahali a dostal umělé- parodontóza. Pokud se už zubní kaz projeví, je asi pozdě začít s konzervativní léčbou. Podle Šmuclera je základem prevence perfektně čistý chrup, na tom se nemá kde zárodek kazu uchytit. A pokud si MY myslíme, že si chrup čistíme perefektně, tak zapomeňte, podívejte se jak a jak dlouho a čím se má chrup čistit!

Další odpovědi
mosoj

Jaký chceš názor na pavědu !! Něco jiného je prevence zubního kazu a něco jiného je už vzniklý kaz. Vzniklý kaz již nevyléčíš, zubní dřeň ani sklovina se již neobnovuje. Kaz se může už jenom zhoršovat. Na internetu je blbostí !!
Nedávno proběhla tiskem zpráva že se podařilo donutit tělo aby narostly třetí zuby. Bohužel vypadají jako myší, protože se používá gen z myší. Pomohlo by získat gen z lidského embria ale to je zakázané. Stejně by to málo kdo mohl zaplatit.

helcaify1

Já měla vždy zuby zdravé ale nedávno mě chytnula stolička. Hrdinsky jsem to přežívala díky ibalginům ale pak už se to vydrže nedalo. Mazala jsem k zubaři, kde mi zub vyvrtal ač jsem nechtěla. Dal mi tam plombu, která mě dva týdny na to vypadla. Všechny zuby mám krásné aji osmičky mám bezbolestné. Tohle byla asi moje pátá návštěva zubaře za můj život a chci aby to tak zůstalo. Minulý týden řekl zubař příteli, že většina z nich vrtá i minimálně poškozené zuby celé, protože z toho mají peníze, když pacient musí přijít několikrát. No musím říct, že mě to natolik odradilo, že raději příště zvolím přírodní metodu než zubaře.