Michal

Léčení plamenem svíce,znáte to?

Léčba plamenem svice? Máte někdo nějaké poznatky.Máte-li nějakou knihu,rád ji odkoupím.Nabídněte ji.
Doplňuji:
Pro zaj.po. Proč se tedy unaveným a vysíleným horolezcům doporučuje rozbít stan a zapálit si svíčku? Určitě ne proto,aby volali satana!

Odpovědi
anonym

Jde o rituál Magie (černá i bílá je stejná), vždy za pomoci démonů, kteří tento rituál umožňují. Tyto praktiky vedou k uctívání Satana a nedoporučuji,aby jste si s tím zahrával.
Doplňuji:
Michale, mísíte jablka s hruškami.Ho­rolezci nezapalují svíčku pro své uzdravení,ale proto aby nebyli tolik obklopeni tmou a aby se zahřáli.Toto není žádná léčba, ale nezbytnost.