enouwe

Jaký máte názor na současnou léčbu plešatosti ve světě, vidíte někdo reálnou naději v příštích pár letech?

Léčba plešatosti v budoucnosti

Jaký máte názor na současnou léčbu plešatosti ve světě, vidí tam někdo reálnou naději v příštích pár letech?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano vidí, jinak by se nikdo nenechal léčit. Je to podobné jako třeba omlazovací krém. Také všichni vědí, že neomládnou a přesto se tyto prostředky prodávají víc jak tisíc let a ještě dlouho budou.

Další odpovědi
dubraro

Na skutečnou léčbu, tedy obnovení přirozeného růstu vlasů, moc nevěřím. Naštěstí je dnes holohlavost moderní, hlavu si vyholuje i mnoho mužů, kterým vlasy rostou.

hapiky

Tonoucí se i stébla chytá. Jedinná účinná metoda je transplantace(nas­třelení).
Na vebu je toho hafo.