DaZd

Leasing – úroková sazba

Nevíte jaká je průměrná výše finančního a operativního leasingu?
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
zzzzz

To záleží na hodně okolnostech, na autě, na vašich příjmech, na tom zda to bude banka nebo ne atd.
Nevím zda to dobře chápete, hlavně ten operativní, tam to auto nebude nikdy vaše, to je jen taková půjčovna na delší dobu. platí se od 5000kč měsíčně a po třech letech vám zas dají nové a platíte zas.
Pořád jen platíte a auto nikdy nemáte.
Doplňuji:
Teď se dívám, že ti už včera dochy odpovědělhttp://www­.odpovedi.cz/o­tazky/financni-a-operativni-leasing

má pravdu, tak co si nepochopil???

Další odpovědi
anonym

Zpracováváš statistiku??? – špatná anketní otázka a navíc bys ji měl směřovat na tiskové mluvčí leasingovek a nebo se ´pohrabat´ v jejich výročních zprávách…
😉
Pokud se ptáš, jaké úroky budeš platit, také nemá otázka smysl – neuvádíš o jaký předmět se jedná, v jaké ceně, jaká je/bude akontace (první splátka), na jakou dobu, bonitu kupce…
Nejlépe se poptej u konkrétních leasingovek (nebo prodejců, pokud ti sjednávají i leasing) a na konkrétní podmínky – takto se nic rozumného nedozvíš.