rumulas

League of legends (LOL)- chybová hláška?

Zdravím, mám otázku ohledně chybové hlášky, která se mi zobrazuje. Na googlu jsem nic nenašel. Jde o to, že jsem hrál zápas a po skončení zápasu jsem klikl na ´´přeskočit čekání na statistiky´´ ale už mě to nehodila na uvodní obrazovku, ale obrazovka zčernala. Hru jsem tedy vypnul a zapnul znova a ted se mi při přihlášení zobrazuje hláška že jsem opustil zápas a at se opetovne pripojím, když na to kliknu hodí mi to eror (samozřejmně když jsem žádnou hru neopustil, nemám se kam znovu připojit) Prostě jde o to že se to chová jako bych opustil zápas a chce to opetovné připojení. Hru jsem přeinstaloval, ale zatím bez výsledku. Neví někdo co s tím ? díky

Odpovědi
Quimby

Není tam náhodou možnost opustit zápas nebo tak něco? LoL jsem už dlouho nehrál tak nevím.
Každopádně kdyžtak napiš na podporu, oni ti pomohou.