LCD monitor (váš názor)

Dobrý den, zeptám se hodně laicky. Hodí se tenhle monitor k PC,prohlížení internetu sledování filmů na PC a pod.. ? Zdá se mi to totiž už pomalu jako TV a ne jako monitor k PC výbavou i tou velikosti (možná proto, že mám 17 palců no pravda). Pokud ano, budu moci sledovat TV a zároveň si dělat něco na PC a nebo budu moc mít puštěné jen jednu věc (TV nebo např Word)? Vím jaký parametr co znamená a jestli je lepší, aby byl větší nebo menší, ale nevím co je takový ten (zlatý střed) aby obraz nebyl rozmazaný při sledování filmů a pod.(hraní her ani úpravu fotek nevyžaduji)
odkaz: http://www.da­tart.cz/katalog/LCD-Monitor-LG-M227WDP-PC.html

Nejlepší odpověď
led

Skúsenosti s prácou s takýmto monitorom LG:
jedno alebo druhé. Pri prepnutí na VGA mód sa vypína TV tuner.
Oboje môžte pozerať jedine s vlastnou tv kartou v počítači.

Další odpovědi
mosoj

A poměr stran není 4:3 jak píší ve specifikaci ale podle rozlišení 16:9.
Jinak souhlasím s Led.

Hlada

LG M227WDP-PC má vestavěný tuner s možností MPEG4. Nemusíte sice mít v počítači tuner, cena za tuto výhodu je ale vysoká. Velikost je dnes standardní. Nezapomeňte, že výška širokoúhlého 22" monitoru je stejná, jako 19" 4:3.