suffik

Lze reklamovat výměnu LCD Displeje?

Dobrý den mám takový dotaz praskl mi displej u mobilu 3 měsíce ležel doma pak jsem ho poslal do servisu. Oni mi ho vyměnily ale když ho dám napříklád do kapsy od ryflý když se na ten displej něčím přitlačí a když ho vytáhnu tak mi skáče obraz nebo se mění barvy nebo svítí jenom bíle obrazovka nebo najednou stmavne nebo vydím takové čáry přes dysplej.. ale stane se to i když mobil používám například jsem na intenetu a samo od sebe to takhle začně „blbonout“ někdy stačí zakmnout a odemnknout mobil ale většinou musím mobil restarotvat a to několikrat než to přestane.

Odpovědi
gobls

Zřejmě udělali chybně montáž v tom servisu, to by snad mělo jít reklamovat.

Michálek1245

Pokud se stala zjevná chyba, tak určitě. A příště raději vzít firmu, která tomu skutečně rozumí. Když i mě postihla výměna skla Apple Watch , tak jsem rovnou volal do https://iwatchser­vis.cz/znacky/ap­ple/ se kterými mám fakt dobrý servis. Asi jedna z TOP firem v České republice na jablečné produkty. Tak je taky vyzkoušejte, třeba dělají i jiné značky. :)