Avatar uživatele
maruš

Lázně po operaci.

Nevíte,prosím,něk­do,do kterých lázní posílají pacienty po uplné náhradě kyčelního kloubu?Máte někdo zkušenosti jak s operací,tak s následnou léčbou,rehabilitací a lázněmi?Abych věděla,co mě čeká.Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 4562 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
janek66

Lázní je víc a většinou se přidělují nejbližší vašemu bydlišti.V Olo­mouckém kraji jsou to třeba malé lázně Slatinice.
můj známý v necelých 70 letech prodělal už náhradu kyčelního kloubu na druhé noze a na nic si nestěžoval.Vše bez problémů.Je tam jen jediné omezení, že kyčel se proti tělu nesmí ohýbat víc jak 90 stupňů.Např. na toaletě se používá podložka aby kolena nebyly výš než kyčle.A při spaní se mezi kolena dává podložka.
Přeji brzké bezproblémové uzdravení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Důsledná rehabilitace po operaci je důležitá.Maminka byla operovaná v 75 letech,kloub se jí úplně rozpadl,necho­dila.Sedm let po operaci je čiperná,chodí bez holí,stále je soběstačná.
Přeji,aby se Vám to také podařilo.
Lázní se zaměřením na pohybové ústrojí je více.Jsou i OLÚ,kde je možno si zajistit nástup na rehabilitaci ihned po propuštění z nemocnice.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tyna.ryglova

Ahoj, podle mě záleží, kde bydlíš a které lázně ti jsou nejblíž, tak tam tě pošlou. Já s tímto typem lázní zkušenost nemám, ale mám zkušenost s termálními lázněmi. Tam si také vždy odpočinu. S přítelem jsme si oblíbili ternální lázně piešťany https://www.en­sanahotels.com/cz/la­zenske-hotely/destina­ce/slovensko/pi­estany , které nejsou tak daleko a je to tam super. Až se uzdravíš, tak určitě doporučuji.

před 1590 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek