Avatar uživatele
helena5

lazer game versus paintball

Zdravím, jaké metě zkušenosti a paintballem a lazer game? Co preferujete, co vás víc baví, kam chodíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3853 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

airsoft a pro ty otrlejsi je fajn dobra vzduchovka (na olovene broky) :D to jsou potom jelita jak maji bejt …:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

laser game je vyloženě hra pro děti (i když se občas najdou dospělí, kteří to hrajou, protože na to nemusí nikam dojíždět).
paintball je více pro dospělé a rozdíl je v tom, že si při hře uvědomuješ, že když jí koupíš, tak to bolí.Popularitou ho ale už dávno překonal airsoft

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Broukk

já si nemyslím že to je pro děti. Osobně mám lazer game moc ráda a hraji ho i když na něj docházet musím. Hrála jsem i paintball, ale ten mi nevyhovuje v zimě, tak jsem přešla na lazer game. Ale střídám to :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sabinka

někdy bych ti doporučila paintball ale dnes to už neplatí. Rány bolí, zůstávají modřiny, můžeš přijít k vážnějšímu zranění jak se to stalo mně. Tehdy jsem přešla na lazer game a nelituji :) je tam více možností jak hrát takže se člověk hned nenudí: P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarkettB

lazer game je nejlepší hra na světě! :) Je to mega super a hlavně v lazerfunpra­ha.cz: P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bob2

dlouhou dobu jsem pravidelně chodil na paintball s partou ale po čase mě to omzrelo a chtěl jsem zkusit něco nového … na netu jsem našel dobré recenze na lazerfunpraha a tak jsme se vybrali tam a nelitovali jsme. Mají na výběr velké množství typů her, což je super a navíc super rezervační systém http://www.la­zerfunpraha.cz/in­dex.php/cs/re­zervace

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek