Michala11

Lásky je dost pro všechny?

Prosím, vysvětlíte mi někdo reklamu na Kofolu. Děkuji.

Nejlepší odpověď
marci1

Původní slogan „Když ji miluješ, není co řešit“ nahradili novým „Lásky je dost pro všechny“. Takže asi tak: původně to byla láska dvou, nyní tří. 🙂

„Kofola se v nové zamilované kampani inspiruje básní Máj od Karla Hynka Máchy. Na rozdíl od předlohy však hlásá, že „Lásky je dost pro všechny“.
Kofola začátkem dubna startuje novou zamilovanou kampaň, v níž tentokrát vypráví příběh lásky dvou chlapců k jedné dívce. „Atmosféru začátku jara, probouzející se přírody, jarních deštíků a kvetoucích luk v našem zpracování umocňují romantické verše, které v závěru odkazují na legendární báseň Máj Karla Hynka Máchy,“ vysvětluje Martin Macoun, senior brand manažer Kofoly.
Na rozdíl od legendární předlohy se však reklamní spot nese v duchu nového sloganu značky. „Láska byla, je a vždy bude naším ústředním motivem. Zažitý slogan ,Když ji miluješ, není co řešit‘ tímto posouváme zas o kousek dál, když říkáme, že ,Lásky je dost pro všechny‘,“ vysvětluje Lucia Tarbajovská, marketingová manažerka Kofoly.
Kampaň poběží v televizi a na internetu. Zatímco v televizi se rozehraje příběh Hynka, Viléma a Jarmily, online prostředí budou odhaleny další jeho části.“

https://www.me­diaguru.cz/clan­ky/2019/04/ko­fola-s-novou-reklamou-meni-svuj-zazity-slogan/

Další odpovědi
jirka F

Jo také jsem to viděl a říkám si nejdřív co to má jako znamenat,ale neřešil jsem to jen jsem si řekl že třeba se napiju a objeví se přede mnou nějaká na kterou si myslím.Tak se napiju a ono bohužel nic :((

jáára

Na pociťování lásky mám psa. Paní Lišku 11 let.
(Margaret Elisabetha první) – moje Liška.

anonym

Co chceš vysvětlova na reklamě ? Je to prostě jen blábol který tě má přimět aby sis koupila tekutou lásku == což je s pohledu výrobce samozřejmě kofola 🙂 nesmysl, co k tomu dodávat ?

Michala11

Jistě že tekutá láska… Jen když něco nevím tak se zeptám. Proto jsme tu, ne?!