annas

Láska je mnohem větší a odvážnější dobrodružství než plavba kolem světa. Vidíte to stejně jako G. K. Chesterton?

Gilbert Keith Chesterton, spisovatel,

Tajenka křížovky z přílohy Víkend MF Dne č. 22

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/photos/bal­tsk%C3%A9-mo%C5%99e-mo%C5%99e-plachetn%C3%AD-lo%C4%8F-210484/

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na úhlu pohledu. Všichni to nebudou vnímat stejně. Třeba my, co se bojíme vody a neumíme plavat se raději dvakrát zamilujeme, než nastoupit na loď připravenou k vyplutí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Vidíte to jinak. Záleží na úhlu pohledu.

XBeru samostatně. Láska je dobrodružství, ale plavba rovněž. neplatí jen pro cestovatele.

Ondrej Kolárovský – Láska je dobrodružstvo, ktoré nepotrebuje papier.

Nápis na hrnku, cedulka na dveře Láska je dobrodružství.

annas

Vidíte to jinak – reakce na příspěvek Ametyst.

Ametyst

Nevidím. Kdybych se plavila za láskou nebo s láskou kolem světa, mělo by to jisté společné rysy. Ale to dobrodružství a odvaha jsou typické rysy pro cestovatele.