Vasilcz

Laserové ošetření akne

Zdravím, co si myslíte o léčbě akné? A co byste dalšího doporučili k zbavení akné? Už tím trpím velice dlouho a nic mi pořádně nezabralo. Díky moc

Nejlepší odpověď
kropitko

Vykašli se na různé serepetičky, co ti doporučuje Miroslav. Nejlepší je zajít si k lékaři(derma­tologovi), ten přesně bude vědět, co ti pomůže. Napíše ti recept a uvidíš bude to daleko lepší. Kosmetiku co prodávají nekupuj, je to drahé a neúčiné.

Další odpovědi
anonym

http://andysek-o-vsem.blog.cz/0911/od­straneni-akne-laserem

Miroslavst

Musíš si každý den čistit pleť a natírat různé vodičky třeba clean (ale pozor ne ten na okna), to je kosmetika proti akné.
Rovněž záleží na tom co jíš. Nejíst moc sladké a už vůbec ne kořeněná jídla.