Lapač snů zavěšují indiáni volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Pomáhá to určitě proti nočním můrám?

Odpovědi
Drap

Nad hlavu, nebo nad tělo spícího. Těm o věří to pomáhá na 100%, těm co nevěří tak méně, nebo vůbec.

marci1

Lapač snů zavěšují indiáni volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího. 🙂
https://www.la­pacsnu.cz/