Lapač snů

Dobrý den.Nevadí,když budeme mít v ložnici lapače snů dva,jeden já a druhý manželka?Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
fortin

Mě osobně to nevadí jestli to nebude rušit. Ale sdělte kdy to začnete používat abych mohl nakoupit staniolovou čepici.

Další odpovědi
Michal

Nevadí.Máte zlé sny?

afro.minerva

Podle mého názoru můžete mít lapačů snů třeba v pokoji sto. Pokud věříte, že něco takového existuje, pravděpodobně to bude díky autosugesci fungovat. Já jsem ovšem skeptická. Chcete-li mít hezké sny, doporučovala bych raději, aby jste se večer nedívali na horory a všelijaké takové filmy, které můžou potom ve spánku zlé sny vyvolávat.

Vicki

Určitě to vadit nebude.Tyto indiánské amulety jsou krásnými dopln´ky.

Jituna

kdyz se vám to líbí-----