Laktační psychóza a tloustnutí

Dcera prodělala těžkou poporodní psychozu. 10 týdnů hospitalizace na uzavřeném oddělení psychiatrie. V současné době užívá zyprexu 20 mg ( jeden a půl tablety denně) a apo fluoxetine (jednu tbl. denně). I přs to, že nadměrně nevyhledává jídlo přibírá na váze skoro 1 kg. týdně. I když je po lécích unavená a neustále ospalá dohlížíme aby každý den chodila na procházky nebo cvičila dle videa. Poraďte co dělat.

Nejlepší odpověď
panenka

pokud vaše dcera skutečně sportuje,ale přesto pobíra léky kde je napsáno že se může po lécích přibírat neni to její chyba ale je to skutečne léky které má užívat jakmile jich dobere at vyčká tak 14 dní a pak by se měla vrátit na její skutečnou váhu

Další odpovědi
Petrysovna

Víte,vše je v duši.S postupnou upravou,zdravou a vyváženou stravou a pohybem se vše spraví.medikaci nebude užívat na věky.Hl.pohybem se uvolnují endorfiny-hormony štěstí.Uvolnit psych. napětí nějakým koníčkem třeba plácání s hlínou. každý den si udělat radost-konkrétní a těšit se zní.třeba ,že pujdu s kamarádkou na kafe.Nic není tak těžké,jak napravit pochroumanou duši.Jak pujde hlava-pujde i fyzická stránka těla.Hodně štěstí na trnité cestě-vše je těžší než se jednoduše píše.

LuciJe

Zyprexa v příbalovém letáku uvádí přibývání na váze mezi nežádoucími účinky. Vydržte, než léky dobere, pak by se to mělo spravit. Kila se dají shodit vždycky, teď je přednější psychické zdraví.