Matthew

Láká někoho či už i zkusil letět na blind ? :)

Trochu adrenalinu není na škodu, ale s ničím se to nemá přehánět :)

Nejlepší odpověď
saboo

Mě to lákalo vždy. Trochu jsem to zjišťoval a bohužel z Ruzině to moc nejde. Doporučuji se přesunout do Drezden, nebo Vídně. tam se daj koupit zajezdy, co odlitaj za 2 hodiny. v ruzyni jen za 3 dny. to neni zadny nablint

Další odpovědi
strapanka

Raz, nedavno, spiatocna letenka Krakow – Rim za 59 €, no nekup to!

V noci cesta tam, na treti den poobede navrat domov. Vidiet Rim mimo turistickej sezony je bohovsky zazitok (neznasam navaly ludi). Len ten jeden noclah v slusnom hoteli bol na slovensku penazenku sakramenstsky dra­hy.

led

Prázdninová turistika: Cieľ cesty je jasný, trasa už nie. Ráno padne otázka kde budem dnes spať? Otvorená mapa, kam dopadne kamienok tým smerom sa pôjde, večer hľadanie nocľahu, ráno pokračujeme. Takto cesta do Krakowa 6 dní (Bratislava-Levice- Ostrava-Krakow… na Balt 3 týždne cik cak od Cínovca k Poľským hraniciam po hranice NDR/NSR až na Rujanu. To bolo tá krásna mladosť-pochabosť.
Dnes už len pracovná náplň – cieľ poznám, podmienky na prácu a ubytovanie už nie (všetko je zabezpečené, sľuby objednávateľa) a keď prídeme tam, už len oči vyvaľujeme – skúsení harcovníci si so sebou berú plnú poľnú aj s kuchyňou (ako hovoria vojaci)