HerbiG

lak na vlasy + žehlička na vlasy

ničí se vlasy,když si je žehlím a mám na nich lak? předem děkuji.
Doplňuji:
terry: jsem kadeřník :) a v práci jsme se hádali s kolegyní,tak jsem se zeptal tady

Nejlepší odpověď
terry

Asi ano. Lak může zvyšovat teplotu a také se na vlasy více přilepí.
Zcela jistě je lepší, když lak vyčešeš, vlasy vyžehlíš a pak nalakuješ.

Kvalitní laky lze vyčesat celkem dobře. A vlasy neslepují.

A co má otázka společného s prací a kariérou?

Další odpovědi
venkovan

Možná, že napařovací žehlička, nebo žehlička s teflonovým povrchem, případně žehlit přes mokrý hadr. Co si pamatuji, tak se kalhoty a další problematické oděvy takto nepropálily – nezničily.
Tak snad vlasy s lakem by to zvládly taky.
Jen bych nezkoušel žehličky litinové a nebo na žhavé uhlí. Tam se teplota špatně odhaduje, a udělat zákaznici na hlavě puchýře asi není to pravé.