TokFan

Lahvička od Vicodinu

Ahoj,
nevíte kde sehnat lahvičku, ve které je v seriálu Dr. House Vicodin?

Předem moc děkuji za odpověď, pěkný večer.
Doplňuji:

  • ještě přikládám obrázek

http://4.bp.blog­spot.com/-w-u2lF8wUtM/TV1RWq4Iw­RI/AAAAAAAAG38/w1hzUP­tMB64/s1600/DSC09641­.JPG

Odpovědi
cochee

S tou konkrétní nálepkou ji samozřejmě neseženeš. Jinak si všimni, že ty dózky používají na všechny léky, je to vidět i v jiných US filmech nebo seriálech, jeví se mí to tak, že v USA nekoupíš lék jako u nás, v papírové krabičce s příbalovým letákem a uvnitř blistr, ale lékárníci to dávkují do těch univerzálních lékovek. Možná, že by se daly sehnat v nějakém e-shopu.