quentos

Lahev piva se speciálním uzávěrem spadla z menší výšky na zem. Přežila, ale po pádu chvíli syčela. Vydrží do zítra?

Předpokládám, že tím chvilkovým syčením se v ní cosi uvolnilo. Není z ní teď časovaná bomba? Abych zítra, až přijdu z práce, neměl z ledničky kůlničku na dříví. Díky

Nejlepší odpověď
Kepler

Když to přežila bezprostředně po pádu, tak se už nic nestane. Jenom uteklo trochu CO2. Akorát počítej s tím, že už to nebude mít ten správný říz. Zůstala hrušková voda, jak se říká na Valašsku, ale opice z ní nevyskákaly.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… mělo by to vydržet, ale taky z toho může bejt větrák, já bych neriskoval a hned ji vypil …

autacek

Buď bez obav.

marci1

Měla by vydržet, ale nechceš ji raději vypít? 🙂

Drap

Určitě vydrží. Ten náraz vyvolal větší tlak než který je běžný. Proto pod víčkem uniklo něco málo plynu.

quentos

Kepler: To jsem si tak nějak myslel, škoda, ale co už. Lepší než kdyby se byla rozbila…