QU33G

LAGY na netu

zdravim.

  1. co na ne muze mit vliv (stahovani, sledovani online filmu, pocasi) ????
  2. jak tomu predejit a zlepsit situaci???

diky za kazdou odpověď

Nejlepší odpověď
Frckar

Ahoj,

lagy, zpomalení internetu způsobuje především velká zátěž vedlejších činností na tvém pc, nejvíce zatěžující proces je stahování z internetu, poslech internetového rádia, či televize, a jak píšeš ty, může to být i sledováním online filmu. Při brouzdání internetem se snaž omezit stahování, apod… Pokud zrovna nebrouzdáš, tak můžeš stahovat, ale ne obě dvě najednou. Zpomalí se ti prohlížeč a celkové brouzdání bude stát za prd a sníží se ti rychlost stahování. Pc bude více vytíženější. Snad jsem Ti trochu pomohl. Měj se

Další odpovědi
casey

vliv na ne ma cinnost s vyssim prenosem dat. jak pises stahovani, sledovani online filmu.
predejit jedine nestahovat, pripadne navysit rychlost internetu, snizit agregaci.
jestli nemas pevne pripojeni ale nejakou slabsi wifi, lagum se nevyhnes. Nebo ne natolik, aby fachcila on-line hra bez skubani.