Ocko0001

Lady GaGa v Praze

Víte jak bude v listopadu Lady GaGa v Praze tk kolik budou stát lístky pls pomožte díky

Nejlepší odpověď
panenka

Lady GaGa opravdu letos vystoupí v Praze, její koncert je ohlášen na náš státní svátek, tedy na 17. listopadu­.Pražský koncert se uskuteční dle očekávání v O2 Areně. Bližší informace o zahájení předprodeje a cenách vstupenek budou zveřejněny v nejbližších dnech. Dodejme jen, že Lady GaGa kromě Prahy na podzim nevynechá ani sousední státy. Zahraje například ve Vídni nebo u našich slovenských sousedů v Bratislavě.Up­date: Koncert potvrdila agentura Live Nation. Vstupenky budou v prodeji od 10. května v cenových relacích 1390 – 2590 Kč.

Zdroj: http://musicser­ver.cz/clanek/29951/La­dy-GaGa-vystoupi-v-listopadu-v-Praze/