Avatar uživatele
Miroslavst

Lady Gaga a youtube

Teď jsem koukal na youtube a na zpěvačku Lady Gaga. Zdá se mi to nebo je tak „úžasná“? Počet zhlédnutí 199 milionů (199395958). I u ostatních jsou čísla v milionech.
http://www.you­tube.com/watch?v=qrO4Y­Zeyl0I&feature=re­lated
Že by ta popularita? Nebo jsou její písničky opravdu tak fascinující?
Zpívá sice možná hezky, ale vypadá tam jak strašák do zelí. to tak letí??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? quentos, DusanOrlik, BEAES, j.a.n.a. před 5101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gnr54

Spoustě lidí přitahuje extrém a něco nového.Což Lady Gaga splňuje.Její písničky nemaj chybu ani její extrémní oblíkáni.Není mi málo,ale když ji slyšim zpívat,tak mi je hned dobře a hned si dám volume do prava.Její klipy taky nemaj chybu.Je to jen muj pocit,ale dobrý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
j.a.n.a.

Lady Gaga je dobrá zpěvačka obléká se podle nálady,mění hezky hlas a ted Lady Gaga letí.
V tuhle chvíli je známá zpěvačka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JayDee446

Lady Gaga není nijak oslnivá zpěvačka. Primitivní melodie jejího projevu, její „cool image“ a štěstí (nebo peníze) v tom, že ji někdo protlačil nahoru jí zajistily post mainstreamové špičky elektro-čehosi. Umělecká hodnota jejich schopností je ale mizivá. Jedna z dalších, které měly štestí. Jinak souhlasím, že vypadá jako strašák. Kdyby její videoklipy nebyly tak avantgardní, nikdo by si jí nevšiml. Je to jen součást jejího komerčního plánu. U většiny dnešních náctiletých jsou bohužel hudební kvality interpretů považovány za téměř irelevantní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Tak nějak mi připomíná Madonnu a tu jsem měla vždycky ráda pro její výstřednost a samozřejmě hudbu,kterou dělá.Na Lady Gaga se chystám jen doufám,že nepojedu sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Lady GAGA se mě líbí má opravdu velmi pěkné písničky už ten počet toho zhlédnutí to dokazuje jaká je vynikající zpěvačka.I když není moc pěkná má své písničky které se posluchačům líbí a to si myslím že je důležité.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wolf_Net

Navíc jsou lidi, kteří se na písničku podívají třeba dvacetkrát, zvlášť dnes, kdy spousta lidí používá Youtube skoro jako rádio. (mám takového kolegu v práci). Navíc konkrétně lady Gaga je v USA fenomén a při populaci 300 milionů obyvatel jen v její domovské zemi to není až zas tak nemožné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elizabet

Je to americká zpěvačka která má supr písničky a hodně lidí ji obdivuje ..prostě je slavná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zuzka.kol.

je asi prostě hodně slavná slyšela sem že je prej nějak na dně že ji doktoři doporučili si dát pauzu od vystupování že je pod tlakem že doktoryy neposlechla a že na koncertech ryskuje život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Kdysi tam byla Avril Lavigne – Girlfriend jako nejsledovanější video (už tam není-smazaná?). Měla myslím 150mil.

Jeden můj kamarád nad tím kroutil hlavou, ale měl jedno vysvětlení: „To zas ti hloupí amíci“, říkal. A podle mě nebyl daleko od pravdy.

Davové ovládání a vyplachování mozků.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dagry

Jé Večernice ty se chystáš na koncert??? To ti teda závidím. Já kdybych měla tu odvahu jet do té vřavy tak jedu hned, ale děsím se davu lidí. Ale koncert to bude každopádně fantastický. Její písničky jsou líbivé, texty jsou „o něčem“ a její extravagantní kostýmy … to bude prostě super.

před 5100 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek