KamČůZeK

Laboratorní asistent? Je to náročné studium, a co si celkově o tomto oboru myslíte?

Děkuji za odpověd. :)

Nejlepší odpověď
Berušinka

Myslím si, že když někoho něco baví, tak to pro něj je snadné – ať je učivo sebetěžší.

A mimochodem – proč se pořád ptáš na obory? Už je to únavné. Děláš nějaký průzkum nebo co?!

Další odpovědi
hanulka11

Pokud mám představu co chci, nikdy nedám na to co si myslí druzí.A chci-li něčeho dosáhnout, musím se snažit abych nezklamala hlavně sama sebe a dotáhla věc do zdárného konce.
Hochu je vidět, že stále o sobě pochybuješ a nevíš kam se vrnout. Vím je těžké se rozhodnout, ale přeci jen musíš mít představu co bys chtěl dělat a věř, že nedostaneš nikde nic lehce. A čím to bude těžší a ty tím projdeš ,tím víc se naučíš a budeš v tom oboru dobrý.

Michal Kole

Pro žáky základní školy co jdou na střední školu a neví nic o oborech co střední školy nabízí zprovoznilo Ministerstvo školství server www.infoabsol­vent.cz

Tvůj obor je na URL http://www.in­foabsolvent.cz/Ka­talogOboru/Kar­taStrOboru.as­px?Obor=39873&Ka­tegorie=M&Sku­pinaOboru=53&Kraj=C­Z011

Pokud už jsi střední školu dokončil a nevíš nic o profesích, které zaměstnavatelé nabízejí zprovoznilo Ministerstvo práce a sociálních věcí serve http://www.istp.cz/

Tvoje práce tam sice na středním vzdělání není, budeš si muset udělat Vysokou minimálně bakaláře nebo vyšší odbornou školu, ta je ale placená na zdravotního laboranta,

URL práce je zde:

http://katalog­.nsp.cz/karta_tp­.aspx?id_jp=151­40&kod_sm1=12