Mucillinka

L-Carnitin Liquid Extra Strong

Užívám L-Carnitin Liquid Extra Strong, pro spalování tuku. Příští týden máme přátelskou sešlost, kde se bude popíjet alkohol. Nejsem přímo abstinent, ale sem tam se alkoholu napiju. Chci se zeptat, zda je možné se v přiměřeném množství napít, nebo třeba nějaký den předem L-Carnitin vynechat, aby mě nekleplo nebo nevím, co mám čekat. Vím, že když se „spaluje tuk“, že se namá požívat alkohol. děkuji

Nejlepší odpověď
ReHu

L-Carnitin ti na sešlosti nic neudělá. Alkohol se nemá požívat, protože zpomaluje odbourávání tuků a navíc obsahuje velké množství cukrů, takže působí spíše naopak.
L-Carnitin také funguje POUZE při fyzické námaze v aerobním tempu. A také je potřeba užívat minimální množství, aby účinkoval.
Takže, buď v pohodě.