Snoubenka

Kývající se amplion – hrozí nebezpečí?

Když jsem dneska byla na nádraží, všimla jsem si, že na nástupišti se kývá amplion, nefoukal přitom nijak silný vítr, myslím, že neprojížděl zrovna kolem žádný vlak, který by mohl rozpohybovat vzduch a ani se tím amplionem zrovna nehlásilo. Hrozí, že ten amplion spadne, a mělo by se to někde nahlásit? Nebo je to normální?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se jen houpe, tak se nic neděje. V případě že spadne, tak by mohl někoho zranit. Osobně bych si nedělal starosti. ČD mají dostatek svých zaměstnanců a ti by si toho měli všimnout nejdříve. Pokud však chceš, je možno to zajisté nahlásit v kanceláři místní stanice.

Další odpovědi
Dochy

Není moc pravděpodobné, že by se urval za běžných podmínek. Prověří jej vichřice.. Až se urve, s velkou pravděpodobností zůstane viset na kabelu a pak už si toho určitě někdo všimne…