HKlev

Kde vezmu balík a co všechno se musí vyplnit?

Kvůli reklamaci posílám zboží zpět.

Nejlepší odpověď
Emefej

Balík raději nikde neber, ale zabal ho do krabice, kterou si koupíš u té hodné paní na poště. Na zabalený balík napiš adresu adresáta a adresu odesílatele.

Další odpovědi
anonym

Balík koupiš na poště, pracovnice ti nabídne vhodnou krabici, třeba i s bublinovou fólií. Na balík adresát a odesílatel, vyplníš průvodku k balíku. Můžeš jej i pojistit.

Reezo

http://www.stre­am.cz/#!/ados­t/753515-naklady-na-reklamaci-mate-na-to-pravo
Doplňuji:
Hlavně si nechte proplatit všechny náklady.