Marty Koller

Kvůli které skutečnosti z uvedené v anketě je nejhorší se smát?

Ze které z těchto věcí?

Nejlepší odpověď
annas

Za to že je líný

Nepřesná anketa. Chybí Jiná odpověď

Nevyhovuje mně ani jedna možnost,, ale musela jsem na něco kliknout.

Posuzujte sám sebe?

  1. Vy se smějete, když někdo nosí brýle?
  2. Stejně tak člověku, který je tlustý, když . neznám důvody jeho tloušťky. ?
  3. . Velké přední zuby? Co je na tom k smíchu?
  4. Smát se kvůi lenosti? Spíš kvůli nešikovnosti.

Všechny možnosti jsou špatné. Záleží jen a jen na vás. Mně se třeba líbí červená růže, vám karafiát. Proč to řešit, spoléhám jen na sebe.

„Není nic hloupějšího než hloupý smích“ Gaius Valerius Catullus
https://zena.ak­tualne.cz/cita­ty-o-smichu/r~i:wi­ki:4153/

Jde o jistý způsob urážky., takže je vidět, že jde o zlého člověka.

Přece jde jen o vnější stránku, důležitější je to, co je v člověku uvnitř. Každý člověk je originál, záleží na něm., na jeho pocitech. o co si kdo myslí o jeho vzhledu, je názor jiného.

Už jsem zmiňovala – představte si herečku Růženu Růžičkovou. Nebyla štíhlá, ale její chůze působila lehce, navíc vše brala s humorem.

--

Další odpovědi
Lgee

Za to že je tlustý

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Nejhorší je se člověku smát. Je jedno proč. Každej jsme originál.