Avatar uživatele
Lgee

Kvůli jakému důvodu si stojíte za svými názory, pokud si za nimi stojíte?

Upravil/a: Lgee

Zajímavá 0 před 390 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Většinou stojím, protože si myslím a vím, že jsou správné. Ale občas se stane, že svůj postoj změním, a to v tom případě, že se ukáží nové skutečnosti, které můj původní názor
popírají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Není jen JEDEN důvod, mohu jich mraky – počínaje těmi malichernými, až k těm principiálním konče. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

To je zase hloupý dotaz. Asi proto, že to je můj názor. Za cizím stát nemusím, ale mohu, pokud mi přijde rozumný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Zřejmě navazuješ na tvou předchozí otázku. Pokud jsem přesvědčen, že mám pravdu a mám zájem na konkrétním člověku, se kterým se v názoru liším, doložím důvody a případně důkazy. Ale pouze jednou! Pokud vidím, že to nemá cenu, nepokračuji. Řídím se heslem „chytrému napověz, na … se vy… – kašli“. Ty tečky si doplň podle svého. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Pokud jsem přesvědčen, že mám pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Kvůli tomu, že se tedy pravděpodobně neobjevil nikdo s takovým názorem, kterým by ten můj snadno zazdil neboli zneplatnil, neboť správný názor lze snadno vycítit a pokud si stojím za svým, taky to tedy znamená že se pravděpodobně nacházím mezi partičkou nějakých idiotů ovšem dají se nazvat i slušně, přece učený z nebe nespadl. 😉

Rovnice je neúprosná. Čím jsem starší a čím více studuji a filozofuji, tím méně správnějších názorů okolo vnímám, čili tím více vnímám okolo sebe plebsu. Děkuju 😃

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkone mám pro tebe novinu- nemusíš stůj co stůj stát ani za tím svým, zvláště když už se cítíš jaxi fakt blbě, víš?

Nový příspěvek