Lgee

Kvůli jakému důvodu si stojíte za svými názory, pokud si za nimi stojíte?

Nejlepší odpověď
paul1

Většinou stojím, protože si myslím a vím, že jsou správné. Ale občas se stane, že svůj postoj změním, a to v tom případě, že se ukáží nové skutečnosti, které můj původní názor
popírají.

Další odpovědi
aliendrone

Není jen JEDEN důvod, mohu jich mraky – počínaje těmi malichernými, až k těm principiálním konče. 🙂

elkon

To je zase hloupý dotaz. Asi proto, že to je můj názor. Za cizím stát nemusím, ale mohu, pokud mi přijde rozumný.

Jiří Bohumil

Zřejmě navazuješ na tvou předchozí otázku. Pokud jsem přesvědčen, že mám pravdu a mám zájem na konkrétním člověku, se kterým se v názoru liším, doložím důvody a případně důkazy. Ale pouze jednou! Pokud vidím, že to nemá cenu, nepokračuji. Řídím se heslem „chytrému napověz, na … se vy… – kašli“. Ty tečky si doplň podle svého. 🙂

Rokio

Pokud jsem přesvědčen, že mám pravdu.

zjentek

Kvůli tomu, že se tedy pravděpodobně neobjevil nikdo s takovým názorem, kterým by ten můj snadno zazdil neboli zneplatnil, neboť správný názor lze snadno vycítit a pokud si stojím za svým, taky to tedy znamená že se pravděpodobně nacházím mezi partičkou nějakých idiotů ovšem dají se nazvat i slušně, přece učený z nebe nespadl. 😉

Rovnice je neúprosná. Čím jsem starší a čím více studuji a filozofuji, tím méně správnějších názorů okolo vnímám, čili tím více vnímám okolo sebe plebsu. Děkuju 😃

zjentek

Elkone mám pro tebe novinu- nemusíš stůj co stůj stát ani za tím svým, zvláště když už se cítíš jaxi fakt blbě, víš?