Kvuli cemu by jste " zvedli kotvy " a prestehovali se. ( CZ i zahranici ).-iv-

Nejlepší odpověď
tom004

Takový důvod,pro mne,ještě nikdo nevymyslel,a doufám,že nevymyslí.

Další odpovědi
dědapetr

V tomto věku a zdravotním stavem,už není žádný adekvátní důvod k přestěhování.

funky

kdybych měl nějaké zázemí (rodinu, známé) v zahraničí tak mizím hned 🙂

Hlada

Bydlení ve vlastním penzionu v Jizerských nebo jiných horách. Bohužel nemám partnerku, která by do toho šla se mnou.

hanulka11

Bohužel jsme s manželem rozdílní, já bych šla hned dneska …ale on ne, tudíž já kotvy zvedám jen o dovolené .

KdoSiOdJinud

Jakmile bych získal minimum zázemí v zahraničí (jistou práci / ubytování) tak jedu a to jestli se usadím na vždycky nebo ne by se vidělo 🙂