kvetete taky jako jarni kviti?

otazka spis pro zeny,kdyz prijde ten muj „tyden“ rozkvetou mi na obliceji pupinky(jebaky) driv jsem to nemela,ale cim jsem starsi tim je to horsi

Nejlepší odpověď
anonym

Me uz kvetou jen bradavice,jeste si poridim kocoura na hrb!

Další odpovědi
GM

Ahoj Buráku, já jsem už taková odkvétající kopretina, tyto problémy už nemám.

Jahoda

Když přijdou ty moje tři dny, všímám si, že i mně se občas udělá nějaký ten pupínek. Avšak to není hrozné. Nemám jich tam celé hejno 🙂 Jinak na ty pupínky jsou různé krémy a přípravky. Poptejte se v dobré drogerii. Tam Vám určitě poradí 😉