zjentek

Kvete růže, pokud zdivočí?

🤷‍♂️… nenapadá mě, co dodat.

Nikoli, já když zdivočím tak mně max. ztvrdne, rozhodně neupadne.
Jen mě napadlo, jestli taky růže, když zdivočí, si nežije divoce bez květu, aniž by se rozmnožovala. Taková jako by sterilní, živá růže, víš? Zda tohle existuje. A na to se ptám 🤷‍♂️

Odpovědi
Filip84

A když Ty zdivočíš, upadne Ti péro?

Jak jinak by se ta růže rozmnožovala? Ona vykvete, vletí do ní neszereméd turbo, nebo szereméd, a pak vletí do jiné růže, a růže má „mladé“, ne? 🙂

Filip84

Ne – logicky: pokud by byla sterilní, a se nerozmnožovala, tak by žádná „divoká růže“ neexistovala, ne? 🙂

zjentek

Další nesmysl. Zdivočí, žije, umře, neexistuje. Rovnice jasná i tupounovi. A neřeším, jestli bylo dříve vajco nebo kura.