autacek

Kvete láska v každém věku?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jasně! Sám jsem toho důkazem, když se zamilovaně každé ráno prohlížím v zrcadle (hned jak ze šoku přestanu bleet)! ;) :D :D

Nikdy neochabující láska ke mně je mi celoživotním souputníkem. A naprosto upřímně ti mohu sdělit, že mne NIKDY ani na okamžik neopustila, drží se mne jako klíště. Spíš VÍCE! Přitom nejsem žádný „kolouch“, něco už pamatuji.

A i když nevidím do budoucnosti jako Její Excelence led (která si ji vyvěští z křišťálové koule za pomoci voodoo praktik), tak nevidím důvod, proč by to mělo být i v budoucnu jinak.Takže ANO, KVETE v každém věku! ;) :D :D

Další odpovědi
agentpv

No samozřejmě, … tys nepoznal žádného zamilovaného člověka na 65, či podobně starý zamilovaný pár?