Kvartalni alkoholik. Jak se projevuje jeho chovani. ? A jak dlouho trva ?

Je mozne , jako ze u denniho alkoholika je uz ten mozek trochu " vypity " , nebo se z normalniho cloveka stava v tu dobu idiot ? Nebo z idiota jeste vetsi idiot ? -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Iv, odpovídám slovy slavných.
Rozlišujme pití a pijanství. K druhému se uchylujme jen tehdy, když tíže života láme nám páteř…
Víno šeptá: Kolik jsem přineslo dobra, to nevím, ale neštěstí, které jsem způsobilo, je nekonečné…
Alkohol má tu nevýhodu, že někdy prozradí podstatu naší bytosti a povahy. Nejčetnější kádrové případy jsou právě ty, které začaly nevinnou rozpravou u jednoho piva.

Net

Další odpovědi
led

  • iv-, tak ako ženy majú svoje dni, prirodzene aj muži majú svoje dni (trochu iné príčiny) a vtedy nepotrebujú ani alkohol. Niekto to znáša, niekto nie. U alkoholika sa účinky znásobujú.

dudu

Zde pěkně prosím spatřuji elegantnější řešení a navíc tzv. pod dohledem lékařů:

http://www.you­tube.com/watch?v=LED­G_Bf1xBA

Rufus

Můj kamarád to dodržuje téměř s přesností, fakt jednou za tři měsíce si udělá svůj den a bez přátel by domů nedošel. Ale má je proto, že sám je jinak výborný kamarád, který v jinak střízlivém období má srdíčko na dlani, pomůže, poradí, je chytrý a sečtělý a je s ním legrace…

Drap

Většinou normálně. Najednou to na něho přijde a potom to většinou zase drží několik dní.

anonym

Drape, otázka od -iv- je provokace na mou osobu! http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-vypiji-dve-tri-piva-a-co-treti-den-a-jednou-za-kvartal-se-sezeru-jak-svine

  • iv- mě nasere jedině inteligent !

venkovan

  • iv-, my jsme se přeci dneska nepotkali aby tě napadla taková otázka.

A nebo, že bych měl někde konkurenci?