Avatar uživatele
anonym

Kvartalni alkoholik. Jak se projevuje jeho chovani. ? A jak dlouho trva ?

Je mozne , jako ze u denniho alkoholika je uz ten mozek trochu " vypity " , nebo se z normalniho cloveka stava v tu dobu idiot ? Nebo z idiota jeste vetsi idiot ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? petka, led, kenyrts, annas, anonym, dudu, vagra, kapka, iceT, Andělé, fcoop, anonym před 4504 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Iv, odpovídám slovy slavných.
Rozlišujme pití a pijanství. K druhému se uchylujme jen tehdy, když tíže života láme nám páteř…
Víno šeptá: Kolik jsem přineslo dobra, to nevím, ale neštěstí, které jsem způsobilo, je nekonečné…
Alkohol má tu nevýhodu, že někdy prozradí podstatu naší bytosti a povahy. Nejčetnější kádrové případy jsou právě ty, které začaly nevinnou rozpravou u jednoho piva.

Net

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

  • iv-, tak ako ženy majú svoje dni, prirodzene aj muži majú svoje dni (trochu iné príčiny) a vtedy nepotrebujú ani alkohol. Niekto to znáša, niekto nie. U alkoholika sa účinky znásobujú.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Zde pěkně prosím spatřuji elegantnější řešení a navíc tzv. pod dohledem lékařů:

http://www.you­tube.com/watch?v=LED­G_Bf1xBA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rufus

Můj kamarád to dodržuje téměř s přesností, fakt jednou za tři měsíce si udělá svůj den a bez přátel by domů nedošel. Ale má je proto, že sám je jinak výborný kamarád, který v jinak střízlivém období má srdíčko na dlani, pomůže, poradí, je chytrý a sečtělý a je s ním legrace…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Většinou normálně. Najednou to na něho přijde a potom to většinou zase drží několik dní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Drape, otázka od -iv- je provokace na mou osobu! http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-vypiji-dve-tri-piva-a-co-treti-den-a-jednou-za-kvartal-se-sezeru-jak-svine

  • iv- mě nasere jedině inteligent !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

  • iv-, my jsme se přeci dneska nepotkali aby tě napadla taková otázka.

A nebo, že bych měl někde konkurenci?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek