Kryšpín

Jsou polévky od Vietnamců kvalitní, nebo armáda šetří?

Naše profi-armáda dostavá občas k povzbuzení instatní polévky za 3 koruny od Rákosníků, to jsou tak kvalitní, nebo armáda šetří? Chápal jsem, že měla armáda problém s nedostatkem ponožek, ale polévka by mohla být trochu kvalitnější, i když nic nemám proti Rákosníkům, poněvadž je to naše vzácná menšina.

Odpovědi
Cenobita

To je pro ČR „signantní“ vyždímat a odhodit člověka jako starou použitou fusakli.

zjentek

Nelituji je. Za své platy z mých daní se mohou luxusně dokrmovat ze svého.

Lamalam

Jak konkrétně zní otázka?

Drap

Proč ne? Nedostávají tyto polévky často. Výhodou je snadná a rychlá příprava a dodání energie v krátkém časovém úseku. Obdobné je to i třeba u konzerv. Proč dostávají vojáci maso z konzerv? Nebylo by lepší, aby dostávali právě čerstvé, kvalitní hovězí? Odpovíš si jistě sám.

Seznam.cz

Omachi jsem koupil celou krabici po třech korunách, byly lepší než naše falšované za víc peněz. Zvlášť balená sůl s kořením a cukrem, nějaké lístky asi bylinky a zvlášť omastek. V sáčku je nudlové hnízdo, stačí zalít horkou vodou. Jako přesnídávková polévka dobrá.