funky

Kvalitní software pro odběr RSS. Jak využít RSS odběry naplno?

Chtěl bych mít všechny zprávy, blogy apod. pohromadě na jednom místě. Tak aby to bylo praktické a přehledné. Máte nějakou zkušenost? diky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

lepší bude webová služba Google reader ( http://reader­.google.com ) oceníte to, když třeba přeinstalujete PC a musel by jste vše nastavovat znova a můžete si přečíst novinky i když jste na jiném PC (střídáte PC v práci, PC doma, notebook, smartphone,…)

Další odpovědi
baghira

Zkoušel jsem různý software a nakonec zůstal u Google Reader. Hlavně proto, že střídám několik PC a chci například, aby přečtené zprávy na jednom se zobrazovaly jako přečtené všude.

anonym

Používám odběry novinek přímo do svého emailu

Připadá mi to nejpraktičtější, u nás tuto službu bude po ukončení uzavřeného testování nabízet Ranní Pošta prý už od 1.září, … http://www.pos­touranni.cz

ranní pošta používá rss ale uživatel o tom nemusí vůbec vědět, prostě jen řekne že chce ranní poštou dostávat novinky z odpovedi.cz a z idnes.cz a budou mu pravidelně chodit každé ráno přímo do e-mailu schránky.

Ovládá se to velmi jednoduše do adresniho radku napisete postouranni.cz/od­povedi.cz nebo postouranni.cz/sve­tandroida.cz nebo jakykoliv jiny server ktery vas zajimja a který chcete pravidelně sledovat … vyplníte svůj email a to je celé.