bolak

Kvalitní sluchátka na běh? (2mm jack)

Já jsem si koupil jedny minulej měsíc, neměl jsem nikterák zvlášť přísný požadavky, v podstatě jediný co sem chtěl bylo aby měly černou barvu. Pak jsem teda jedny takový našel na internetu, objednal, vypadaly dost kvalitně, byly z číny, měly pět hvězdiček, navíc dovoz zdarma a v přepočtu na naše stály něco kolem třinácti korun, tak jsem si říkal no nekup to, a teď vždycky když udělám krok tak se vypnou. No a ještě k tomu mi z nich včera kamsi vpyadla taková ta síťka, co jsou tím pokrytý ty konce, aby to zachytávalo svinstvo a taky mě celej den trochu škrábe v uchu, takže asi bude tam, nicméně to sem nepatří. Tak ty sluchátka pokud by se někdo vyznal. Musej bejt levný (kolem 100Kč), černý, musej chytat rádio (kvalitně, ne aby to pořád prskalo) a nejlépe aby měly 2mm jack. Potřebuju to do telefonu nokia 6300.

Odpovědi
odik

  1. není to 2mm, ale 2,5mm jack
  2. sluchátka za 13kč a nefungujou? to je nějaký překvapení?
  3. kvalitní sluchátka za 100Kč? ehm

na normální sluchátka to chce aspoň 500Kč … pokud bys měl nějaký nároky jako třeba kvalitní podání hudby, stabilní, lehký a pohodlný při běhu apod. tak je cena ještě vyšší

takže za 100Kč? z toho, co si představuješ budeš rád, že budou černý a mít 2,5mm konektor

PS: příjem rádia běžný sluchátka nijak nezlepší/neovlivní – jestli chceš poslouchat rádio z mobilu uprostřed nějakého většího města v čistý kvalitě, tak toho se opravdu jen těžko dočkáš

bolak

tím sluchátka jsem myslel samozřejmě pecky
a tím 2mm jsem myslel samozřejmě 2,5mm :)

odik: ono to rádio normálně funguje dobře, ale jen v klidu, když se hejbu tak v tom prostě křupe nebo úplně vypadne na chvíli zvuk, ale nevím jestli todle nedělaj všechny sluchátka nebo jestli je jen vadnej konektor…

jinak zatím dvě odpovědi a nic jsem se nedozvěděl, ale už si začínám zvykat…