Radeczech

Kvalitní duchařská kniha?

Máte prosím návrh nějaké kvalitní, cenově dostupné duchařské knihy, nebo knihy s paranormálním kontextem, která zastraší i pravidelné čtenáře žánru?

Díky předem. :)

Odpovědi
chachar1922

Stephen King a jeho knihy. Doporučení přátel – zhasnout a číst jen pod lampou, prý jsou knížky fakt strašidelné.

A mě dokázaly nahnat strach díla od – E.A.Poe

gecco

Nejdřív se nauč vařit, např. – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=kuchař­ka&sourceid=o­pera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=%C4%8Diri­na+kucha%C5%99ka
Teprve poté vař lektvary…
😁

anonym

https://www.go­ogle.cz/search?q=al­chymistick%C3%A9+kni­hy&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&ved­=0ahUKEwiv-r2cy-PJAhWBhg8KHdz0Dd­IQsAQIMQ&biw=939&bi­h=610

led

Bezplatne:
Internetové knižnice elektronických kníh, napríklad knižnica google…
tu doporučujem zbierku od E.A.Poe
Niektoré návrhy Zákonov pred schválením (štát neuvedený, zdroj: na internete je voľný prístup v parlamentných knižniciach jednotlivých štátov). Alfred Hitchcock a Edgar Allan Poe zo záhrobia len tíško žasnú. Pokiaľ ovládate reč, v ktorej je návrh písaný, objavíte naozaj hrôzostrašné prvky.

Martinuss

Jednoznačně kuchařka ládi hrušky :D