Sahyb

Kvalita videohovoru

Potřebuji pomoc, když volám na skype s kámošema přes webkameru tak říkají že sem rozmazaný. Nevíte jak zvýšit kvalitu?
Doplňuji:
Stejnou verzi máme. A kde je to zaostření?

Nejlepší odpověď
led

Je to viacmenej otázka kamery.
1 – nie je dobre zaostrená. Skúste si zapnúť v Skype nastavenie-video, tam sa uvidíte a zaostrite si
2 – má slabú rozlišovaciu schopnosť – vymente si ju, alebo skúste zosilniť svetlo na seba. Skontrolujte v skypenastavení.
Doplňuji:
pre Dudu,
súhlasím je lepšie, keď sú rovnaké verzie, ale nie je to podmienka. Ani neviem, na druhej strane, či niekto pracuje vo Windows alebo Linuxu a v akej je verzii a veľakrát ani nemáme rovnakú jazykovú mutáciu. vtedy pýšeme bez diakritiky.

Další odpovědi
dudu

Důležité je, aby oba účastníci měli nainstalovánu stejnou verzi SKYPE, nejlépe poslední 5.0.0.0.135 a pak dobře fungující Webkamera.

led

zaostruje sa točením objektívu na kamere, ak to umožňuje.

led

Ospravedlňujem sa trašnú hrubku.
Prirodzene nepýšeme, ale píšeme.