Helena114

Kvalita sprchových gelů.

Dobrý den, dělal se nějaký test značek sprchových gelů? Např. Který vysouší nejméně pokožku a podobně? Nejvíce mě zajímají značky Nivea, Avon (Naturals), Fa a Senses. Jestli je to v podobě nějakého videa, tak to nevypisujte, ale stačí jenom odkaz. Děkuji Vám. :) P.S. Promiňte tu kattegorii, ale lepší tu není…

Odpovědi
iva-eva

Po zadani caroveho kodu napise vysledek (v nemcine): http://www.bun­d.net/themen_un­d_projekte/che­mie/toxfox_der_kos­metikcheck/kos­metikcheck_on­line/