ten který je

Kvalita notebooků

Jak by ste hodnotili kvalitu notebooků značky Acer?

Nejlepší odpověď
mosoj

Za prvé.
Co si pod kvalitou vy osobně představujete !!
Toto je rozhodující pro odpověď.
Můj vnuk má dva notebooky Acer a je spokojený a bez závad. Servis vynikající.
Podařilo se mu nalít do klávesnice kávu.
Servis provedl opravu jako záruční !!!
Na těchto noteboocích se vytvářejí webové stránky na zakázku.
Jestli chcete platit nějakou tu tísícovku navíc za značku, nikdo Vám v tom určitě nebude bránit.

Je si třeba ale z nabídky vybrat. Komponenty máte ve specifikaci a bývají stejné jako u značkových a displej LCD vidíte.

Další odpovědi
SinceX

Acer je podle mě slušná firma zahrnující notebooky vyšší pracovní kvality. Typů je spousta ale pokud máte zájem o koupi notebooku typu Extensa dávejte si pozor, panty u monitoru se rychle vyviklají.. Co se týče parametrů je podle mě ACER jeden z nejlepších a hlavně poměrně levných. Pokud byste někdy váhal nad dobrým, spolehlivým a s vyšší kvalitou, tak pouze Acer. Pro hry se ale doporučují notebooky MSI. :)))

GangstaHelper

Hodnotil bych je větou „Škoda slov“.

led

Acer je dobrý na bežnú kancelársku prácu. Po skúsenostiach s multimédiami je na úrovni vyšších amatérskych nárokov. Grafika, strihanie a výroba filmov je pomalá. Ale aj tak mu dávam 4* z 5.